Katılım Koşulları ve Kurallar

Koşullar:

1- Tur organizasyonuna katılım sağlayabilmek için katıldığı tarihte 18 yaşından gün almış 60 yaşından gün almamış olmak gerekmektedir. 18 yaşından küçükler yanlarında ailesi ile beraber katılabilirler.

2- Aktivitelere katılımını engelleyecek derecede sağlık sorunu bulunmamak.

3- Katılımcı, www.multitatil.com adresinden paket satın aldıktan sonra iletişim bilgilerinde vermiş olduğu mail adresine gelen mail ile rezervasyon ön onay kodunu alacaktır. 72 saat içerisinde banka ödeme onayı alınan katılımcı kesin rezervasyonu kendisine mail olarak bildirilir.

4- Ödemesini banka havale veya eft yolu ile yapan (tümü havale ödeme veya ön ödemeli) katılımcılar banka dekontunun bir örneğini info@multitatil.com mail adresine göndermelidirler.

Kurallar :

1- Tur paketi başlangıç internet sitemizde belirtilmiş günlerde saat 15:00’dır. Katılımcıların bu saate kadar otelimize giriş yapmaları gerekmektedir. Gecikme durumunu Multi Tatil merkezine bildirmeleri gerekmektedir.

2- Katılımcıların organizasyon yöneticilerinin ve ekip liderlerinin direktiflerine uymaları gerekmektedir.

3- Geziler ve aktiviteler dışında katılımcılara verilen serbest zamanların sonunda katılımcıların belirtilen noktaya dönmeleri gerekmektedir. Çevre gezileri ve aktiviteler esnasında izin verilen serbest zamanlar dışında, katılımcıların grubu terk etmemeleri ve verilen zamanlara uymaları gerekmektedir.

4- 18-60 yaş arası kişiler için tüm programlarda Alkol kısıtlaması bulunmamaktadır. Ancak katılımcılarının huzurunu bozacak, otel işleyişini ve aktivite programını aksatacak, otele ve malzemelerine zarar verecek, kendisi ve başkalarının hayatını tehlikeye atacak, kanunlara karşı gelecek, doğaya ve çevreye zarar verecek tutum ve davranışta bulunulması ve bunlara yol açabilecek derecede aşırı alkol alınması yasaktır. Bu hususlardan doğacak iptaller ve zararlardan Multi Tatil şirketi sorumlu tutulamaz. Sorumluluk katılımcıya aittir.

5- Ayrıca organizasyonumuzun konaklamasını yapmış olduğu otele ve aktivitelere uyuşturucu madde getirilmesi ve kullanılması kesinlikle yasaktır.

6- Aktiviteler ve geziler esnasında, katılımcıların güvenlik ve emniyet tedbirlerine riayet etmeleri gerekmektedir. Aksi durumda sorumluluk katılımcıya aittir.

7- Katılımcıların organizasyon katılımcılarının veya kamunun huzurunu bozacak şekilde hareket etmemeleri ve genel ahlaki kurallar dışında davranışlarda bulunmamaları gerekmektedir.

8- Katılımcıların, tüm organizasyon esnasında kendilerine tahsis edilen malzeme ve ekipmanları korumaları ve zarar vermemeleri gerekmektedir. Bu malzemelere zarar gelmesi durumunda, o malzemenin bedeli katılımcıdan tazmin edilecektir.

9- Organizasyonu erken terk etme durumu olanların, çıkışlarını erken yapmaları ve yetkililere bildirmeleri gerekmektedir.

Organizasyon kurallarına riayet edilmemesi durumunda sorumluluk katılımcıya aittir. Bundan dolayı ortaya çıkacak her türlü durumdan katılımcı kendisi sorumlu olacağı gibi kaza sigortalarından da yararlanamayacaklardır.

Mahfuz Haklar :

1- Katılımcıların, yukarıdaki kurallara uymayanlar hakkında, Şirket Yöneticilerinin ihraç etme hakkı ve yetkisi bulunmaktadır.

2- Herhangi bir nedenle aktiviteye katılma hakkını kaybeden veya aktiviteden ihraç edilen kişinin katılım ücreti geri ödenmez.

3-MULTİ TATİL, gerekli gördüğü durumlarda aktivite programında ekleme ve çıkarma hakkı bulunmaktadır.

4- Kaydı kesinleşen katılımcılar, yukarıdaki kuralları, mahfuz hakları ve katılımcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar.

5- MULTİ TATİL, yukarıdaki kurallara gerekli gördüğü zaman bildirim yapmaksızın ekleme-çıkarma hakkına sahiptir.